Av. Selman UÇAR
Emsal Hukuk Bürosu - Kurucu

Av. Selman UÇAR

2013 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olarak 2014 yılında Konya Barosuna kaydolarak avukatlık mesleğine başlamıştır. Mesleğe adım attığı ilk günden itibaren kendisine iletilen hukuki sorunları en doğru çözüm yolu ile hızlı ve başarılı bir şekilde çözüme kavuşturarak alanında uzman sıfatını kabullendirmiştir. Av. Selman UÇAR, Gayrimenkul Hukuku alanında uzun yıllardın çözüm bekleyen taşınmaz ve inşaat sorunlarını en doğru çözüm yollarını tespit ederek çözüme kavuşturmuştur. Ayrıca kurumsal şirket ve şahıs şirketlerine hukuki danışmanlık alanında da başarılar elde etmiş, günümüz ticari hayatının ciddi ve karmaşık sorunlarını da çözüme kavuşturmuştur. Çalışmalarını bu alanda devam ettirmekte ve sivil toplum kuruluşlarında da aktif görevlerde bulunmaktadır.

E-Mail Gönder

Av. Hasan DURUSOY
Emsal Hukuk Bürosu - Kurucu

Av. Hasan DURUSOY

2013 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk fakültesinden mezun olarak Ankara Barosu bünyesinde mesleki stajına başlamış ve Konya Barosuna kaydolarak Emsal Hukuk Bürosunun kuruluşuna katılmıştır. Mesleğe adım attığı ilk günden itibaren mesleki yeminine bağlı kalarak, hukuka, ahlaka, mesleğin onuruna ve kurallarına uygun davranarak müvekkillerinin hukuki sorunlarını şeffaflıkla çözüme kavuşturmuştur.
Halen serbest avukatlık yapan Hasan DURUSOY, müvekkillerine hukuki açıdan sorunsuz iş süreçleri yürütebilmelerini sağlamak için hukuki risk analizi, sözleşme danışmanlığı ve genel hukuk danışmanlığı hizmetlerini sunmakta; Tazminat Hukuku, İdare Hukuku, Aile Hukuku, İş Hukuku davaları alanında uzmanlaşmış olup bu alanda çalışmalarını sürdürmektedir.

E-Mail Gönder