Emsal Hukuk Bürosu

Emsal Hukuk Bürosu 2015 yılında, Av. Selman UÇAR ve Av. Hasan DURUSOY tarafından kurulmuştur. Hukuk Büromuz ortakları, büromuzun kuruluş kararını verirken, birey ve şirketlerin hukuka ulaşmakta yaşadığı güçlükleri, hukukun ülkemizde yalnızca bir kurallar bütünü olarak görülerek bu kuralların uygulamada içselleştirilemediğini, birey ve kuruluşların hukuk hizmetine ancak bir uyuşmazlık doğduğunda başvurduğunu, uyuşmazlıklara ilişkin avukatları ile yalnızca bir başlangıç ve netice paylaşım görüşmesi yapabildiklerini farketmiş ve tüm bunlara bir çözüm yaratabilme amacı ile yola çıkmıştır. Bu hedefe ulaşabilmek gayesi ile kurulan Emsal Hukuk Bürosu genç ve dinamik bir kadro ile müvekkillerinin her an ulaşabileceği ve uzun sureli güven ilişkisi ile hizmet alabileceği şekilde çalışmalarını yürütmeye özen göstermektedir.

Emsal Hukuk Bürosu olarak kuruluş amacımız kapsamında müvekkil şirket ve şahıslara özel, güvenilir, doğru ve çözüm odaklı hukuk ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Müvekkillerimiz, konuyla ilgili gerekli hukuki danışmanlık hizmetine en kapsamlı şekilde ulaşmakta, mevzuata ve uygulamaya ilişkin sahip olduğumuz tecrübeye dayalı ayrıntılı hukuki desteğimizden faydalanabilmektedir. Müvekkillerimizle farklılıklara saygılı, uyumlu, yakın ve iş birliği içinde çalışmak ana prensibimizdir.
Emsal Hukuk Bürosu olarak önümüze gelen bir hukuki sorunu sadece hukuk açısından değerlendirmekten öte, o sorunu bir bütün olarak ele almakta ve en doğru çözüm yolunu tespit ederek neticelendirmekteyiz. Bunun için sorunun kaynaklandığı alanda uzman kişilerle işbirliği halinde çalışarak, her sorunu kendi alanına özel bilgi ve koşullar içinde ele almaktayız. Danışmanlık hizmetini de yine işbirliği halinde çalıştığımız, farklı uzmanlık alanlarındaki kişilerin bilgi ve tecrübelerinden yararlanarak sunmaktayız.

Bu yolda bizimle birlikte olan ve güven duyan tüm çözüm ortaklarımıza ve  müvekkillerimize işbirliktelikleri için sonsuz teşekkür ederiz.

2015

Kuruluş

Emsal Hukuk Bürosu 2015 yılında, Av. Selman UÇAR ve Av. Hasan DURUSOY tarafından kurulmuştur.

2019

Yeni Ofisimize Taşındık

Emsal Hukuk Bürosu 2019 Yılında Meram Yeniyol’daki ofis binamıza taşındık.